Titulinis
Kainos
Planas „BV Geras“ 
Atgal

Planas „BV Geras“

Vertimo planas „BV Geras“ - pigiausias ir paprasčiausias mūsų Jums siūlomas vertimo raštu planas, kurį užsakę gaunate vertimo paslaugą, tačiau net užsakius pigiausią variantą gausite geros kokybės vertimą. Pateikite užklausą ir netrukus sulauksite pasiūlymo.


Ką gaunate užsakę planą „BV Geras“?

Užsakius vertimą raštu į lietuvių kalbą su planu „BV Geras“ Jūsų tekstą išvers kompetentingas vertėjas, būtinai patikrins lietuvių kalbos redaktorius ir, prieš atiduodant vertimą Jums, dar peržiūrėsime tekstą, kad jame neliktų neišverstų vietų, nesiskirtų skaičiai, datos ir kiti svarbūs dalykai.

Vertimui į užsienio kalbą parinksime patyrusį vertėją, kuris atliks teksto vertimą, peržiūrėsime, ar tekstas išverstas visas, ar nesiskiria skaičiai, datos ir kita informacija, tačiau teksto redagavimo paslaugą reikėtų užsakyti papildomai. 

Kada rinktis planą „BV Geras“?
Rinkitės planą „BV Geras“, kai reikia raštu versti įprastus dokumentus, susirašinėjimus, vidinę dokumentaciją, paprastas instrukcijas, kai nereikalingas gilus konkrečios srities išmanymas. Planas „BV Geras“ puikiai tinka, kai Jums reikalingas įprastas vertimas raštu, kurį paprastai galėtumėte atlikti patys, arba patikėtumėte atlikti savo darbuotojams ar kolegoms. Taupydami brangų savo ir personalo laiką, galite jį patikėti mums už prieinamą kainą. Nors tai - pigiausias vertimo variantas, UAB „Baltijos vertimai“ niekada neina į kompromisus dėl kokybėstodėl, užsisakę planą „BV Geras“, Jūs visada gausite kokybišką vertimą.

Jeigu Jums reikalingas vertimas į užsienio kalbą su papildomu redagavimu - rekomenduojame užsakyti vertimo planą BV Profesionalus. Jeigu Jums būtinas itin aukštos kokybės vertimas - rinkitės planą BV Premium.

 

Kiek kainuoja vertimas su planu „BV Geras“?

Kol nematome Jūsų dokumento, nežinome teksto apimties, sudėtingumo. Žinoma, visada galime gundyti mažiausia kaina. Tik bus teisingiausia, jei kreipsitės el. paštu arba atsiųsite užklausą. Paskaičiuosime būtent Jums, Jūsų tekstui tiksliausią, priimtiniausią kainą, susitarsime dėl Jums patogaus vertimo termino.

Atsiųsdami užklausą Jūs neįsipareigojate užsakyti mūsų biure!