UAB "Baltijos vertimai" logotipas lietuvių kalba

Sėkminga verslų sinergija – didžiulė nauda klientams

UAB „Baltijos vertimai“, paslaugas visoje Lietuvoje teikiantis vertimų biuras, ir „Omniva LT“, UAB, valdanti paštomatų tinklą Lietuvoje ir teikianti kurjerių paslaugas klientams visoje šalyje, teikia jungtinę dokumentų siuntimo ir dokumentų vertimo bei tvirtinimo paslaugą.
Vertimų biuras tapo lengvai pasiekiamas
Pasak Mildos Povilaitienės, UAB „Baltijos vertimai“ direktorės, nors įmonė daugiausiai užsakymų gauna elektroniniu paštu, kartais užsakovams reikia patvirtintų dokumentų originalų.
Klientams atvykti į vertimų biurą iš kitų miestų ir miestelių ar net to paties miesto, kuriame veikia biuras, reikia nemažai laiko. Dėl to paprastai tenka anksčiau išeiti iš darbo ar išnaudoti pietų pertrauką, jei reikalas asmeninis, o įmonės skiria darbuotojų laiką dokumentams vežioti vietoje to, kad darbuotojai vykdytų savo tiesiogines pareigas.
„Baltijos vertimų“ kolektyvas ėmė galvoti, kaip tapti patogiai pasiekiamiems kiekvienam klientui. Taip kilo mintis užmegzti bendradarbiavimą su „Omniva LT“, UAB. Klientai dokumentus vertimui pateikti ir juos gauti gali savo darbo vietoje ar namuose. Taip taupomas klientų laikas. O laikas – pinigai, ypač versle, kai visi siekia efektyvumo. Taigi prireikus išversti dokumentus ir juos patvirtinti, gerokai paprasčiau paskambinti „Baltijos vertimams“ negu siųsti darbuotoją į valandos laiko ar ilgesnę kelionę iki biuro.
„Omnivą“ partnere pasirinkome dėl puikios reputacijos bei teikiamos kurjerių paslaugos. Ir neapsirikome. Klientai ir mes patys visada liekame patenkinti operatyvia dokumentų siuntimo paslauga, – sakė M. Povilaitienė. – Dokumentai pristatomi saugiai, iš rankų į rankas, kurjeriai mandagūs ir greitai dirbantys.“
Kaip tai veikia? Klientas telefonu arba elektroniniu paštu informuoja UAB „Baltijos vertimai“ projektų vadovus apie dokumentus, kuriuos reikės išversti bei patvirtinti, ir nurodo datą, kada jam būtų patogu sulaukti kurjerio. Vertimų biuro projektų vadovai suderina dokumentų paėmimo laiką ir elektroniniu paštu išsiunčia klientui adreso kortelę (siuntos lipduką). Klientui tereikia dokumentus sudėti į voką ir užklijuoti siuntos lipduką arba surašyti jame nurodytus užsakymo duomenis ant voko. Atvykęs „Omnivos“ kurjeris paima dokumentus ir per 1 darbo dieną juos saugiai pristato į vertimų biurą. Čia tekstas išverčiamas, patvirtinamas biuro arba notaro antspaudais ir per kurjerį saugiai išsiunčiamas atgal klientui.
Šioje situacijoje laimi visos pusės. Klientai visų pirma sutaupo laiko ir, kas labai svarbu, pinigų. Klientams dokumentų į „Baltijos vertimų“ biurą siuntimas naudojantis „Omniva“ kurjerio paslaugomis yra nemokamas neribotą laiką. O „Baltijos vertimai“ ir „Omniva“ yra patenkinti paslaugų plėtra ir didėjančiu klientų ratu.

Paslauga nuo durų iki durų
Išverstų dokumentų pristatymo nuo durų iki durų paslauga teikiama visoje Lietuvoje, todėl visiškai nesvarbu, iš kurios Lietuvos vietos gaunamas vertimo užsakymas. Tokiu būdu dokumentus siuntė jau nemažai klientų, ir visi jie džiaugiasi, kad paslauga operatyvi.
„Tai aktualu ne tik nutolusiose Lietuvos vietovėse, bet ir didmiesčiuose įsikūrusiems klientams. Esame sulaukę ne vienos padėkos ir pagyrimų už pačią idėją ir greitai pristatytus dokumentus. „Omnivos“ kurjeriai savo darbą dirba puikiai, klientai dokumentus visuomet gauna laiku“, – sako M. Povilaitienė.

Pateikite užklausą

Atsakysime per 1 darbo valandą