UAB "Baltijos vertimai" logotipas lietuvių kalba

Nauji kainų planai

Jeigu iki šiol neteko dažnai susidurti su vertimo paslaugomis ir buvo sudėtinga suprasti iš ko susideda paslaugos kaina, Jums padės UAB „Baltijos vertimai“ siūlomi paslaugos planai. Nors įprasta, kad planai dažniau siūlomi telekomunikacijų rinkoje, siekdami įnešti aiškumo į paslaugos kainodarą ir leisdami patiems pasirinkti paslaugos sudėti, pristatome naujieną Lietuvos vertimų rinkoje – kainų planus „BV Geras“, „BV Profesionalus“ ir „BV Premium“.

Jeigu Jums reikalingas paprastas vertimas asmeniniams naudojimui, arba naudojimui įmonės viduje, galite neskirti lėšų antro vertėjo peržiūrai, leidybiniam redagavimui ir užsakyti vertimo paslaugą „BV Geras“. Pasirinkus šį planą, Jūsų tekstą išvers profesionalus vertėjas, peržiūrės redaktorius, o prieš atiduodant Jums, viską dar kartą patikrins projektų vadovas.

Jei ketinate išverstą tekstą skelbti viešai, naudoti reklamos tikslais – rekomenduojame užsakyti planą „BV Profesionalus“. Užsakius šį vertimo paslaugos planą, vertimą profesionalus vertėjas atliks taip, kad skaitytojas jį suvoks ne kaip vertimą, tačiau kaip tekstą, kurtą ta kalba, į kurią buvo atliktas vertimas. Vertėjas tokiam vertimui parenkamas atsižvelgiant į sritį, kurioje specializuojasi. Medicininį vertimą atliks medicininį išsilavinimą turintis vertėjas, techninį vertimą atliks techninį išsilavinimą turintis vertėjas, teisinius tekstus išvers teisinį išsilavinimą turintys vertėjai, reklaminį tekstą vers vertėjai turintys patirties reklaminių tekstų ruošimo srityje. Jums paskirtas projektų vadovas bendraus su Jumis vertimo metu ir padės susidaryti žodyną, kuris užtikrins, kad atliktame vertime nerasite netinkamai išverstų terminų. Išverstą tekstą peržiūrės redaktorius, kuriam kalba, į kurią verčiama yra gimtoji. Tai dar labiau padės lokalizuoti tekstą ir pritaikyti rinkai ar auditorijai į kurią nusitaikėte. Galiausiai prieš perduodamas vertimą Jums, projektų vadovas dar kartą peržiūrės visą tekstą, jei reikės, bus atliktos galutinės korekcijos ir vertimas bus laiku pristatytas Jums.

Planas „BV Premium“ yra skirtas norintiems daugiau. Jei vertinate itin aukštą kokybę, šis vertimo paslaugos planas yra skirtas būtent Jums. Šį planą rekomenduojame visais atvejais, kai reikalingas ypatingas vertimo tikslumas. Užsakius šį planą, į vertimo projekto komandą įtraukiame antrą vertėją, kuris peržiūri pirmojo, profesionalaus vertėjo, kuris specializuojasi konkrečioje srityje, atliktą vertimą ir taip užtikrina dar geresnę kokybę. Teksto vertimas pritaikomas konkrečiai auditorijai. Patyrusių vertėjų darbą redaguoja redaktoriai, kuriems kalba, į kurią verčiama yra gimtoji ir taip užtikrina, kad Jūsų tekstas sklandžiai skambės kita kalba, o skaitytojas nepajus, kad skaito vertimą. Vertimo projekto metu konsultuosimės su Jūsų nurodytu asmeniu dėl tekste naudojamos terminologijos. Todėl tekste vartojami terminai atitiks Jūsų pageidavimus. Išverstą ir suredaguotą tekstą peržiūrės projektų vadovas, kuris galutinai užtikrins teksto vertimo atitikimą originalui ir prireikus atliks galutines korekcijas.

Kviečiame išbandyti „Baltijos vertimų“ paslaugų planus ir išsirinkti Jums tinkamiausią vertimo paslaugos planą.

Pateikite užklausą

Atsakysime per 1 darbo valandą