UAB "Baltijos vertimai" logotipas lietuvių kalba

„Baltijos vertimai“ dalyvavo parodoje–kontaktų mugėje CONVENE 2015

2015 m. vasario 11 — 12 dienomis Vilniuje vyko žiniasklaidoje daug dėmesio sulaukusi paroda — kontaktų mugė CONVENE 2015, skirta Baltijos jūros regiono konferencijų turizmo verslo atstovams. Šiemet parodoje svečiavosi daugiau kaip 300 konferencijų bei kitų renginių organizavimo verslo profesionalų iš Lietuvos, Vokietijos, Prancūzijos, Lenkijos, D. Britanijos, Suomijos, Estijos ir kitų šalių. CONVENE 2015 savo lankytojus džiugino ir vertinga edukacine programa. Lankytojai turėjo galimybę išgirsti tarptautiniu mastu gerai žinomų konferencijų turizmo, rinkodaros bei renginių organizavimo ekspertų skaitomų pranešimų.

Paroda — kontaktų mugė CONVENE 2015 rengiama jau trečią kartą, tačiau tik šiemet pirmą kartą parodoje turėjo galimybę prisistatyti ir papildomas paslaugas teikiančios įmonės. Kadangi konferencijų turizmas yra glaudžiai susijęs su vertimų paslaugomis, savo veiklą ir paslaugas čia šiemet pristatė profesionalus vertimų paslaugas teikiantis biuras UAB „Baltijos vertimai“.

UAB „Baltijos vertimai“ — beveik 23 metus veikiantis vertimų biuras, siūlantis aukštos kokybės vertimo raštu ir žodžiu paslaugas. Paklausta apie vertimo paslaugų aktualumą konferencijų versle, UAB „Baltijos vertimai“ direktorė Milda Povilaitienė teigė, kad dažniausiai konferencijų rengėjai naudojasi vertėjų žodžiu paslaugomis. „Per ilgus veiklos metus subūrėme aukštos klasės vertėjų žodžiu komandą. Iš savo klientų dažnai girdime komplimentų, kad mūsų vertėjai — savo veiklos profesionalai — palieka puikų įspūdį organizatoriams ir konferencijų lankytojams bei svečiams ne tik dėl profesionaliai atlikto vertimo, bet ir dėl puikaus etiketo išmanymo.“

Vertimų biurui „Baltijos vertimai“ tai buvo puiki galimybė pristatyti savo ilgalaikę veiklą, pabrėžiant ypač malonų bendravimą ir rūpestį kiekvienu klientu. Parodoje kalbinta UAB „Baltijos vertimai“ atstovė projektų vadovė Karine Grigorian teigė, kad niekas taip neužtikrina sėkmingo bendradarbiavimo, kaip galimybė pabendrauti akis į akį. „Gyvas bendravimas suteikia galimybę ne tik pristatyti savo verslą, bet ir sukurti tikrą, gyvą ryšį. Galimybė pažinti kitos kultūros žmones, išgirsti jų požiūrį ir sau keliamus tikslus verslo — ir ne tik — atžvilgiu, yra neįkainojama patirtis. Džiaugiamės, galėdami prisistatyti esamiems bei potencialiems klientams, atsakyti į visus rūpimus klausimus ir parodyti, kad visada stengiamės rasti tinkamą sprendimą ar alternatyvą, atsižvelgdami į kiekvieną situaciją, nes visi esami ar nauji užsakovai turi savo išskirtinius lūkesčius bei reikalavimus.“

UAB „Baltijos vertimai“ pasirūpins ne tik profesionaliais vertėjais Jūsų renginiui, bet ir pasiūlys aukštos klasės vertėjavimo įrangą, parengs ir į visas reikiamas kalbas išvers rinkodaros medžiagą, pranešimus spaudai bei pasiūlys rinkodaros medžiagos spausdinimo paslaugas.

Pateikite užklausą

Atsakysime per 1 darbo valandą