Медицинские переводы

Medicina yra ir visada bus sudėtinga ne visiems suprantama sritis. Jei medicininių preparatų instrukcijos parašytos užsienio kalba, laukia didelis vargas. Medicininių vertimų gali prireikti ir individualiems asmenims, ir įmonėms, kurių veikla susijusi su medicina ar medicininiais preparatais. Kad darbas būtų atliktas kokybiškai, ir Jūs būtumėte patenkinti vertimų rezultatais, siūlome kreiptis į mūsų vertimo biurą ir pasirinkti paslaugą „Medicininiai vertimai“. Patyrę UAB ,,Baltijos vertimai“ specialistai kokybiškai ir laiku išvers medicininius tekstus:

  • ligos išrašus, istorijas, įvairias pažymas,
  • klinikinių tyrimų ataskaitas,
  • medicininių preparatų naudojimosi instrukcijas ir aprašymus,
  • medicinos ir farmacijos įstaigų dokumentaciją.

Pateikite užklausą dabar ir gaukite pasiūlymą netrukus. Arba pasinaudokite patogia vertimo kainos skaičiuokle ir iš karto sužinokite kainą bei terminą.

Įvairių medicininių dokumentų, išrašų, pažymų ir kitus svarbius medicininius vertimus atliekame visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje, Telšiuose, Tauragėje ir kt. miestuose.

Medicina - ne vienintelė sritis, kurios tekstus verčiame. Taip pat atliekame techninių, finansinių, juridinių, rinkodaros ir interneto svetainių tekstų, mokslinių straipsnių ir jų santraukų, grožinių ir reklaminių tekstų, spaudos pranešimų bei asmens dokumentų vertimus!

Galbūt jau turite vertimą ir reikalinga papildoma vertimo tikrinimo ar redagavimo paslauga? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą dabar.