Titulinis
Главная
Письменные переводы
Маркетинговые переводы 
Назад

Маркетинговые переводы

Kuo ypatingi rinkodaros tekstų vertimai? 

Pagrindinė reklamos užduotis – pritraukti būsimą klientą. Vadinasi, kokybiška, patraukli ir paveiki reklama − kelias į sėkmingą verslo plėtrą. Būtent todėl reklaminiams tekstams ir jų vertimams keliami ypač aukšti reikalavimai.
Negalima reklaminio teksto versti pažodžiui, labai svarbu versti kūrybiškai, nes tekstai turi likti įsimintini, skambūs ir stilingi, pritaikyti tam tikrai vartotojų grupei, atsižvelgiant į jos interesus ir kultūrinius ar tautinius bruožus. Todėl rinkodaros tekstų vertimai nėra pati lengviausia užduotis tekstų vertėjams, nes, tai, kas gerai skamba viena kalba, ne visada bus gerai kalbant kita. Dėl šios priežasties tokiais vertimais nederėtų užsiimti patiems. Geriau kreiptis į mūsų vertimų biurą ir sulaukti aukščiausios kokybės rinkodaros tekstų vertimų

Įvairius rinkodaros, reklamos tekstų vertimus atliekame visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje, Telšiuose, Tauragėje ir kt. miestuose.

Ką mes siūlome?

UAB ,,Baltijos vertimai“ biuruose į reklaminių tekstų vertimus žvelgiame kūrybiškai.
Konsultuojamės su klientu ir užsienio šalyje, į kurios kalbą verčiama, gyvenančiais vertėjais, todėl pateikiame geriausią variantą.

Pateikite užklausą dabar ir gaukite rinkodaros teksto vertimo pasiūlymą netrukus. Arba pasinaudokite mūsų vertimo kainos skaičiuokle ir iš karto sužinokite kainą bei terminą.

Rinkodaros vertimai nėra vienintelė veikla, kurią atliekame. Taip pat atliekame finansinių, juridinių, medicininių, rinkodaros ir interneto svetainių tekstų, mokslinių straipsnių ir jų santraukų, grožinių ir reklaminių tekstų, spaudos pranešimų bei asmens dokumentų vertimus!

Galbūt jau turite vertimą ir reikalinga papildoma vertimo tikrinimo ar redagavimo paslauga? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą dabar.