Финансовые переводы

Kai kurie finansiniai tekstai gali būti labai sudėtingi ir sunkiai suprantami. Jeigu jie pateikti užsienio kalba, kurios Jūs nemokate, nusimato ilgas ir varginantis darbas. Tik ar Jūs tikrai norite plušėti patys? Sugaišite daug laiko ir galbūt užduotį atliksite netinkamai. Geriau užsukite į mūsų vertimų biurą ir užsisakykite paslaugą „Finansiniai vertimai“ − taip sutaupysite savo brangų laiką. Mūsų patyrę vertėjai darbą atliks per sutartą laiką ir išvers šiuos finansinius tekstus bei dokumentus:

  • finansines, metines pelno ir nuostolių ataskaitas,
  • banko išrašus,
  • audito dokumentus,
  • kitus finansinius dokumentus.

Pateikite užklausą dabar ir gaukite pasiūlymą netrukus. Arba pasinaudokite patogia vertimo kainos skaičiuokle ir iš karto sužinokite kainą bei terminą. Finansinių tekstų vertimo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje, Telšiuose, Tauragėje ir kt. miestuose.
Mūsų biurai įsikūrę: Vilniuje ir Klaipėdoje.

Verčiame ne tik finansinius tekstus. Taip pat galite pateikti juridinius, techninius, medicininius, rinkodaros, mokslinius straipsnius ar jų santraukas ir interneto svetainių tekstus, kuriuose mes kokybiškai ir patikimai išversime.

Galbūt jau turite vertimą ir reikalinga papildoma vertimo tikrinimo ar redagavimo paslauga? Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą dabar.