Atgal
Titulinis
Vertimas raštu
Techniniai vertimai 

Techninių tekstų vertimo paslaugos

Techninių tekstų vertimo paslaugos Jums padės, kuomet renkama medžiaga apie namo statybą, o gal reikalinga informacija inžinerijos egzaminui ir visa Jus dominanti medžiaga yra užsienio kalba, kurios Jūs nemokate. Galbūt tiesiog nežinote specifinių terminų, kurie vartojami tekste, ir tai lėtina Jūsų darbą bei mažina galimybę sužinoti naują ir labai reikalingą informaciją? Tokiu atveju siūlome kreiptis į UAB "Baltijos vertimai". Mūsų vertimų biuras teikia techninių tekstų vertimo paslaugas visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje, Telšiuose, Tauragėje ir kt. miestuose, bei siūlome šių techninių vertimų paslaugas:

  • valdymo ir saugos instrukcijas;
  • saugos duomenų lapus;
  • brėžinius, katalogus, brošiūras;
  • mokymų ir eksploatacijos vadovus;
  • automobilių techninę dokumentaciją;
  • ir kitus techninius tekstus.

Pateikite užklausą dabar ir gaukite pasiūlymą netrukus. Arba pasinaudokite patogia vertimo kainos skaičiuokle ir iš karto sužinokite kainą bei terminą.

Techninių tekstų vertimo paslaugos nėra vienintelė veikla, kuria apsiribojame. Mūsų vertimų biuras atlieka finansinių, juridinių, medicininių, rinkodaros ir interneto svetainių tekstų, mokslinių straipsnių ir jų santraukų, grožinių ir reklaminių tekstų, spaudos pranešimų bei asmens dokumentų vertimus! Tokio pubūdžio vertimo paslaugos yra labai naudingos, nes techniniuose tekstuose vartojama daug specifinių terminų, kuriuos, laisvai nemokant kalbos, išversti tampa sudėtinga užduotimi. Siekiant sutaupyti savo brangų laiką ir nervus, kuomet nežinote, kaip tiksliai į reikiamą kalbą išversti vienokį ar kitokį terminą, siūlome mūsų vertimo biuro teikiamas techninių tekstų vertimo paslaugas.

Galbūt jau turite vertimą ir reikalinga papildoma vertimo tikrinimo ar redagavimo paslauga? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą dabar.