Atgal
Titulinis
Vertimas raštu
Medicininiai vertimai 

Medicininių tekstų vertimo paslaugos

Medicina yra ir visada bus sudėtinga, ne visiems suprantama sritis, turinti specifinių terminų, kurie net išgirdus juos gimtąja kalba, nėra suprantami. Jei medicininių preparatų instrukcijos parašytos užsienio kalba, laukia didelis vargas norint suprasti pateiktą tekstą, o dar sudėtingiau, jei šios intstrukcijos pateiktos tokia kalba, kurios, deja, nemokate. Medicininių tekstų vertimo paslaugos, kurias teikia UAB "Baltijos vertimai" vertimų biuras, gali padėti be rūpesčių atlikti šį darbą už Jus. Tokio pobūdžio vertimo paslaugos gali prireikti tiek individualiems asmenims, tiek įmonėms, kurių veikla susijusi su medicinos sfera. Kad darbas būtų atliktas kokybiškai, patikimai ir sugaištant kaip įmanoma mažiau laiko ir Jūs būtumėte patenkinti vertimų paslaugos rezultatais, siūlome kreiptis į mūsų vertimo biurą ir pasirinkti paslaugą „Medicininiai vertimai“. Patyrę UAB ,,Baltijos vertimai“ vertėjai - specialistai kokybiškai ir laiku išvers tokio pobūdžio medicininius tekstus iš pateiktos kalbos į Jūsų pageidaujamą:

  • ligos išrašus, istorijas, įvairias pažymas,
  • klinikinių tyrimų ataskaitas,
  • medicininių preparatų naudojimosi instrukcijas ir aprašymus,
  • medicinos ir farmacijos įstaigų dokumentaciją.

Pateikite užklausą dabar ir gaukite pasiūlymą netrukus. Arba pasinaudokite patogia vertimo kainos skaičiuokle ir iš karto sužinokite kainą bei terminą.

Įvairių medicininių dokumentų, išrašų, pažymų ir kitų svarbių medicininių tekstų vertimo paslaugas atliekame visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu: Kaune, Panevėžyje, Alytuje, Telšiuose, Tauragėje ir kt. miestuose. Mūsų vertimo biurai įsikūrę Vilniuje ir Klaipėdoje.

Medicina - ne vienintelė sritis, kurios tekstus verčiame iš vienos kalbos į kitą. Taip pat teikiame techninių, finansinių, juridinių, rinkodaros ir interneto svetainių tekstų, mokslinių straipsnių ir jų santraukų, grožinių ir reklaminių tekstų, spaudos pranešimų bei asmens dokumentų vertimo paslaugas! Susisiekite su mūsų vertimų biuro specialistais svetainėje pateiktais kontaktais.

Galbūt jau turite vertimą ir reikalinga papildoma vertimo tikrinimo ar redagavimo paslauga? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą dabar.