Atgal
Titulinis
Vertimas raštu
Finansiniai vertimai 

Finansinių tekstų vertimo paslaugos

Kai kurie finansiniai tekstai gali būti labai sudėtingi ir sunkiai suprantami. Jeigu jie pateikti užsienio kalba, kurios Jūs nemokate, nusimato ilgas bei varginantis darbas norint tiksliai ir aiškiai perteikiant mintį išversti tokio pobūdžio tekstus. Tik ar Jūs tikrai norite plušėti patys? Ar norite gaišti daug laiko ir, galbūt, nusivilti, kai užduotis, vis dėlto, bus atlikta netinkamai. Mūsų vertimų biuras UAB "Baltijos bertimai" teikia kokybiškas finansinių tekstų vertimo paslaugas. Užsisakę finansinio pobūdžio tekstų vertimo paslaugą mūsų įmonėje sutaupysite savo brangų laiką. Mūsų patyrę vertėjai darbą atliks per sutartą laiką ir išvers šiuos finansinius tekstus bei dokumentus:

  • finansines, metines pelno ir nuostolių ataskaitas,
  • banko išrašus,
  • audito dokumentus,
  • kitus finansinius dokumentus.

Pateikite užklausą dabar ir gaukite pasiūlymą netrukus. Arba pasinaudokite patogia vertimo kainos skaičiuokle ir iš karto sužinokite kainą bei terminą. Finansinių tekstų vertimo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje, Telšiuose, Tauragėje ir kt. miestuose.
Mūsų vertimų biurai įsikūrę Vilniuje ir Klaipėdoje.

Verčiame ne tik finansinius tekstus. Taip pat galite pateikti juridinius, techninius, medicininius, rinkodaros, mokslinius straipsnius ar jų santraukas ir interneto svetainių tekstus, kuriuos mes išversime kokybiškai ir patikimai.

Nelaukite, kol verčiant sudėtingus finansinius dokumentus, ataskaitas, išrašus ar kitus tekstus rankos nusvirs sugaišus begalę laiko, tačiau nepasiekus norimo rezultato. Patikėkite finansinių tekstų vertimo paslaugą UAB "Baltijos vertimai" vertimų biurui iš karto. Mūsų profesionalių darbuotojų atliktos kokybiškos finansinių ar kitokio pobudžio tekstų vertimo paslaugos Jūsų nenuvils.

Galbūt jau turite vertimą ir reikalinga papildoma vertimo tikrinimo ar redagavimo paslauga? Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą dabar.