Atgal
Titulinis
Vertimas raštu
Rinkodaros vertimai 

Rinkodaros tekstų vertimo paslaugos

Kuo ypatingos rinkodaros tekstų vertimo paslaugos? 

Pagrindinė reklamos užduotis – pritraukti būsimą klientą. Vadinasi kokybiška, patraukli ir paveiki reklama − kelias į sėkmingą verslo plėtrą. Būtent todėl reklaminiams tekstams ir jų vertimams keliami ypač aukšti reikalavimai.
Negalima reklaminio teksto versti pažodžiui, labai svarbu versti kūrybiškai, nes tekstai turi likti įsimintini, skambūs ir stilingi, pritaikyti tam tikrai vartotojų grupei, atsižvelgiant į jos interesus ir kultūrinius ar tautinius bruožus. Todėl rinkodaros tekstų vertimo paslaugos nėra pati lengviausia užduotis tekstų vertėjams, nes tai, kas gerai skamba viena kalba, ne visada bus gerai kalbant kita. Dėl šios priežasties tokiais vertimais nederėtų užsiimti patiems. Geriau kreiptis į mūsų vertimų biurą ir sulaukti aukščiausios kokybės rinkodaros tekstų vertimo paslaugos

Įvairių rinkodaros, reklamos tekstų vertimo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu: Kaune, Panevėžyje, Alytuje, Telšiuose, Tauragėje ir kt., bei Vilniuje ir Klaipėdoje, kur įsikūrę mūsų vertimų biurai.

Ką mes siūlome?

UAB ,,Baltijos vertimai“ vertimų biuruose į reklaminių tekstų vertimus žvelgiame kūrybiškai.
Konsultuojamės su klientu bei užsienio šalyje, į kurios kalbą verčiamas tekstas, gyvenančiais vertėjais, todėl pateikiame geriausią, kokybiškiausią vertimo variantą.

Pateikite užklausą dabar ir gaukite rinkodaros teksto vertimo pasiūlymą netrukus. Arba pasinaudokite mūsų vertimo kainos skaičiuokle ir iš karto sužinokite kainą bei terminą.

Rinkodaros vertimo paslaugos nėra vienintelės, kurias teikiame savo vertimų biure. Be jų atliekame  ir finansinių, juridinių, medicininių, rinkodaros ir interneto svetainių tekstų, mokslinių straipsnių ir jų santraukų, grožinių ir reklaminių tekstų, spaudos pranešimų bei asmens dokumentų vertimus!

Galbūt jau turite vertimą ir reikalinga papildoma vertimo tikrinimo ar redagavimo paslauga? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą dabar.