Atgal
Titulinis
Vertimas raštu
Juridiniai vertimai 

Juridinių tekstų vertimo paslaugos

Juridinių tekstų vertimo paslaugos − dokumentų, reglamentuojančių teisinius santykius vertimas. Jei niekada nesate susidūrę su teisinėmis problemomis ar klausimais, susidūrus su užsienio kalba parašytais tokio tipo dokumentasi gali kilti problemų bandant su jais susitvarkyti. Ypač jei jų reikia kitoje šalyje, kuriose kalbos nemokate, arba tiesiog nežinote teisinių terminų ir nuostatų. Todėl, kad Jums būtų patogiau, siūlome kreiptis į mūsų vertimų biurą, kur pasiūlysime vertimo paslaugą „Juridiniai vertimai“. Pasirinkę šią vertimo paslaugą, galėsite pateikti bet kokius juridinius dokumentus, kuriuos patyrę vertėjai išvers per sutartą laiką. Juridiniai, teisiniai vertimai reikalingi, jei tvarkotės tokius tekstus:

  • teisines sutartis, įgaliojimus, įsakymus, pažymas,
  • įstatus, dekretus, protokolus,
  • bylas, teismo sprendimus ir išvadas,
  • oficialius patvirtinimo dokumentus, notarinius aktus.

Pateikite užklausą dabar ir vertimų biuras UAB "Baltijos vertimai" netrukus atsiųs vertimo paslaugos pasiūlymą. Arba pasinaudokite patogia vertimo kainos skaičiuokle ir iš karto sužinokite kainą bei terminą.

Teisės aktų, įvairių sutarčių tekstų bei kitų juridinių tekstų vertimo paslaugas atliekame Vilniuje ir Klaipėdoje esančiuose vertimų biuruose, tačiau vertimus nuotoliniu būdu teikiame visoje Lietuvoje: Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir kituose miestuose.

Vertėjai atlieka ne tik juridinių dokumentų, teisės aktų ar sutarčių vertimus. Taip pat atlieka finansinių, techninių, medicininių, rinkodaros ir interneto svetainių tekstų, mokslinių straipsnių ir jų santraukų, grožinių ir reklaminių tekstų, spaudos pranešimų bei asmens dokumentų vertimus! Tad prireikus, galite kreiptis dėl bet kokio teksto vertimo paslaugos.

Galbūt jau turite vertimą ir reikalinga papildoma juridinių, teisinių ar sutarčių vertimo tikrinimo ar redagavimo paslauga? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą dabar.