Atgal
Titulinis
Vertimas raštu
Interneto svetainių vertimai 

Interneto svetainių tekstų vertimo paslaugos

Kuo svarbios internetinių svetainių tekstų vertimo paslaugos?

Leidžiatės į naujų pirkėjų ir partnerių paieškas savo šalyje ir užsienyje? Tada Jūsų interneto svetainės vertimas turi būti nepriekaištingas. Kokybiškas, tikslus ir sudominantis klientą tekstas − Jūsų vizitinė kortelė, lemianti pasisekimą. Tik taisyklinga ir sklandi interneto puslapių tekstų kalba bei aiškus informacijos pateikimas užtikrina teigiamus potencialaus pirkėjo ar partnerio įspūdžius.

Gerai parinkti stiliaus niuansai ir dėmesys būsimojo skaitytojo kultūros ypatybėms pašalina įspūdį, kad tekstai yra versti, o ne parašyti užsienio kalba.

Ką siūlome Jums?

UAB ,,Baltijos vertimai“ vertimų biuruose atliekami įvairaus pobūdžio interneto svetainių tekstų vertimai, visada papildomai siūlomas gimtakalbio redaktoriaus atliekamas redagavimas. Atsižvelgiant į tekstų apimtį ir sudėtingumą, lanksčiai nustatome kainą.

Internetinių svetainių tekstų vertimo paslaugos prireikia tuomet, kai savo verslą internetinėje erdvėje planuojate perkelti į tarptautinius vandenis. Norint parduoti paslaugą ar produkciją būtini kokybiški, aiškiai suprantami, akį patraukiantys tekstai. Tokius tekstus be problemų galime pasirašyti savo gimtąja kalba, tačiau ką daryti norint tokios pat kokybės tekstus turėti ir užsienietiškoje savo svetainės versijoje? Čia į pagalbą skuba UAB "Baltijos vertimai" vertimų biuras. Čia dirbantys profesionalūs vertėjai suteiks Jums nepriekaištingos kokybės vertimo paslaugas, kurioms liksite patenkinti. Internetinių svetainių tekstai iš vienos kalbos į kitą yra verčiami pasitelkaint ne tik užsienio kalbos žinias, bet ir kalbos, į kurią verčiamas tekas, gimtakalbio pagalbą. Taip užtikrinamas teksto lengvumas skaitančiajam.

Pateikite užklausą arba kreipkitės nurodytais kontaktais ir gaukite interneto svetainės vertimo pasiūlymą dabar.

Interneto puslapių tekstų vertimo paslaugos nėra vienintelė veikla, kuria užsiimame. Taip pat atliekame finansinių, juridinių, medicininių, rinkodaros ir interneto svetainių tekstų, mokslinių straipsnių ir jų santraukų, grožinių ir reklaminių tekstų, spaudos pranešimų bei asmens dokumentų vertimus!

Interneto svetainių teksto vertimus atliekame visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu: Kaune, Panevėžyje, Alytuje, Telšiuose, Tauragėje ir kt. bei Vilniuje ir Klaipdoje, kur įsikūrę mūsų vertimų biurai.

Galbūt jau turite vertimą ir reikalinga papildoma vertimo tikrinimo ar redagavimo paslauga? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą dabar.